5474 BLACK VERMONT
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 5474 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED + FAP SYSTEM |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 2 |
| Length | 328cm / 129inch |
| Height | 152cm / 60inch |
| Thickness | 1.2cm / ½inch |
| Weight | 200kg |
| Block | 5474 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | MICROPEC |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 328cm / 129inch |
| Height | 158cm / 62inch |
| Thickness | 1.2cm / ½inch |
| Weight | 200kg |
| Block | 5474 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | LEATHER + FAP SYSTEM |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 3 |
| Length | 328cm / 129inch |
| Height | 152cm / 60inch |
| Thickness | 1.2cm / ½inch |
| Weight | 200kg |
| Block | 5474 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | 1 SIDE HONED + 1 SIDE DEEP |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 5 |
| Length | 332cm / 131inch |
| Height | 152cm / 60inch |
| Thickness | 1.2cm / ½inch |
| Weight | 200kg |